Trochę o mnie

Kim jest gość stojący za Last Station? Mam nadzieję, że ta strona pozwoli mi przekazać informacje o mnie oraz o tym, czym się zajmuję. 

ProjektyKontakt

Kim jestem

Nazywam się Paweł Michalewski, ale w sieci zazwyczaj używam pseudonimu YouHaveTrouble. Mam 23 lata, a moje hobby obejmują pracę nad serwerami gier, tworzenie niestandardowych rozwiązań problemów, które napotykam oraz dobra zabawa w grach ze znajomymi. Można powiedzieć, że mam pracę swoich marzeń! Informatykiem jestem z zawodu, ale wielu rzeczy nauczyłem się też samemu, ze względu na moje zainteresowanie tematem.

 

Moje aktualne projekty

Strony WordPress

Zajmuję się tworzeniem stron-wizytówek, landing page’y oraz stronami ze zintegrowanym sklepem WooCommerce, wraz z poradami dotyczącymi SEO, czyli pozycjonowaniem strony w wyszukiwarkach.

Serwer DigitalJesuit

Pełnię funkcję administratora sieci DigitalJesuit, powszechnie znanej jako „watykański serwer minecraft”. Oprócz tego jestem też administratorem na serwerze discord tego projektu.

EnderCup

Odpowiadam za praktycznie całą stronę techniczną turnieju EnderCup, czyli organizacji, która ma na celu wprowadzenia e-sportu na rynek minecrafta, który pomimo ogromnego potencjału nie został jeszcze w taki sposób wykorzystany. 

Pluginy Minecraft

Jestem w stanie tworzyć małe oraz średnie wtyczki do serwerów bukkit, spigot oraz paper. Jeśli jesteś w potrzebie rozwiązania jakiegoś problemu za pomocą pluginu, serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną za pomocą formularza poniżej.

Kanał Youtube

Kanał Last Station, który będzie miejscem z poradnikami video związanymi z tą stroną i projektami z nią związanymi. Oprócz tego znajdą się tam również reklamy naszych usług oraz w przyszłości umożliwimy udostępnianie na nim filmów przygotowanych przez społeczność!

Chcesz się ze mną skontaktować?